گوهر وجود
.............بهره وري ذهن، پالايش ذهن ، رنگ درماني ، مفناطيس درماني و ..........
قالب وبلاگ
لینک های ویژه

 

هر چاکرا رنگ و نت مخصوص به خود را دارد . رنگ چاکرای ریشه قرمز می باشد . از زمان تولد تا 4 سالگی جایگاهش در بدن مشخص می شود . نت و صوت آن ( دو  DO) می باشد .

دومین چاکرای اصلی خاجی نام دارد . بین ناف وریشه قرار دارد . رنگ آن نارنجی ، نت و صوت آن ( ر Re ) می باشد. از 4 تا 7 سالگی جایگاهش در بدن مشخص می شود .

چاکرای خاجی در بعد مادی با تخمدانها در زنان و بیضه ها در مردان مرتبط است و بر اندامهای ادراری ، تناسلی ، رحم ، کلیه ها و کمر تاثیر می گذارد . اختلال در این چاکرا باعث بروز مشکلات تناسلی میشود .

قبلا گفتیم که تمام چاکرا ها باید موافق عقربه ی ساعت بچرخند . زمانی که آنها موافق چرخش می کنند انرژی را در بدن ذخیره می کنند و عضوهای مربوطه را شارژمی کنند ، اما اگر جهت آنها مخالف باشد انرژی را خارج می کنند وعضوی که باید از آن انرژی بگیرد دچار مشکل می شود.

در بیماران هم جنس باز حالت چرخش چاکرا از زمان تولد بصورت هرز می باشد به همین دلیل است که آنها حتی با جراحی هم درمان نخواهند شد چون انرژی هیچ وقت جذب این چاکرا نمی شود.

انباشتگی یا خالی شدن این چاکرا در میان  مردانی که از رابطه جنسی خودداری میکنند ( البته بیشتر در افراد مسن ) احتمال بزرگ شدن پروستات را دارد .

همه ی چاکراها باید تقریبا یک اندازه باشند وگرنه شخص دچار مشکل می شود

انباشتگی در هر چاکرا وخالی بودن انرژی هم در آنها  باز باعث بروز بیماری خواهد بود .

با تنفس چاکراها می توان تا حدودی آنها را متعادل کرد .

تمام تمرکز و آگاهی خود را به چاکرای مورد نظر بدهید چشمان خود را ببندید و تجسم کنید چاکرای در حال دم و باز دم می باشد . 5 دقیقه در این حالت باقی بمانید . این کار را با تک تک چاکراها انجام دهید .

ادامه دارد .........

[ جمعه سی ام بهمن ۱۳۸۸ ] [ 22:51 ] [ درخشان ]
.: Weblog Themes By Bia2 Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدا
استفاده از نوشته هاي اين وبلاگ بدون درج منبع يا نام نويسنده ي آن مجاز نمي باشد.
نوشته هاي اين وبلاگ پس از مدتي به صورت كتابي با عنوان گوهر وجود به چاپ خواهد رسيد.
باتشكر ، درخشان
طراح قالب
امکانات وب